Читати 2 хв

Бесіда про благодійність з Андрієм Пишним

Голова НБУ Андрій Пишний поспілкується про благодійність з викладачами та студентами українських ЗВО у межах ініціативи #ЩедрийВівторок.

Бесіда відбудеться у Щедрий Вівторок, 3 грудня, о 15:00 в Українському католицькому університеті. Долучитися до зустрічі онлайн зможуть усі охочі за посиланням.

Очільник Національного банку України Андрій Пишний розповість про свій особистий шлях у благодійність і меценатство, зосереджуючись на ключових моментах, які визначили його прагнення до підтримки соціальних ініціатив. Поділиться глибокими переконаннями та цінностями, які формували його як лідера в благодійній сфері, і розповість про свій досвід створення фонду «Відчуй». Бесіда також включатиме надихаючі історії успіху та вплив його діяльності на життя громад і окремих людей.

 

Зустріч буде складатись з таких блоків:

Блок 1: Особистий професійний досвід та історії успіху

1) Філантропічний шлях Андрія Пишного: Його кар’єрні віхи та як особистий професійний досвід вплинув на його бачення благодійності.

2) Надихаючі історії: Як діяльність фонду «Відчуй» та інші ініціативи Пишного змінювали життя людей і громад.

3) Розвінчання міфів про благодійність: Відверта розмова про подолання негативу та упереджень щодо благодійних дій.

 

Блок 2: Інтерактивний форум

1) Сесія запитань та відповідей з Андрієм Пишним, де студенти зможуть поставити питання про його шлях, виклики та досягнення у сфері благодійності. Свої питання також можна буде залишити у формі

2) Обговорення ключових суспільних викликів, які можуть бути вирішені через студентські ініціативи в межах Щедрого Вівторка. Чи має бути благодійність тихою? Що є драйвером небайдужості?

Бесіда покликана надихнути студентів та викладачів на організацію благодійних заходів у своїх університетах чи громадах у межах ініціативи #ЩедрийВівторок та стати «амбасадорами небайдужості», перетворюючи свої знання на можливості вплинути на суспільство.

Щедрий вівторок — це міжнародний благодійний рух. Він виник у США у 2012 році, а в Україну потрапив у 2018 за ініціативи Катерини Загорій та за підтримки Zagoriy Foundation, БФ Tabletochki, Клубу Добродіїв й Українського благодійного форуму. Нині ініціативу розвиває команда Zagoriy Foundation.