Календар Добрих Справ до #ЩедрийВівторокКоженВівторок

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, в Україні відбувається всесвітня ініціатива #ЩедрийВівторокКоженВівторок. Цей проєкт покликаний нагадати, що добрі справи можна робити не тільки у #ЩедрийВівторок, але й кожен день. Що ти можеш зробити сьогодні?

Купуй лимонад та допомагай дітям

БФ «Янгол життя» у партнерстві з бізнесом організовує акцію до Дня захисту дітей. Якщо ти з Кіровограду, приходь 1 червня в Гоголь Еспресо Бар та придбай лимонад з еклером. Усі кошти підуть на допомогу підпопічним БФ «Янгол життя».

Підтримай БФ «Рідні»

Місія фонду — сприяти усиновленню та боротися з проблемою сирітства в Україні. Організація має багато цікавих проєктів, до яких можна долучитися: наприклад, проєкт «Споріднені», який покликаний об’єднати дітей та митців для спільної творчості та навчання. Ініціативу можна підтримати тут.

Купуй морозиво та допомогай дітям

Kind Challenge запускають флешмоб #добреморозиво для збору коштів на підтримку роботи Національної гарячої лінії для дітей та молоді. Як долучитися? Придбайте дитині її улюблене морозиво, перераховуй його вартість на кампанію, викладай фото з хежтегом #kindicecream #добреморозиво. Деталі знайдеш за посиланням.

Розповідай про важливе разом з Клубом Добродіїв

«Клуб Добродіїв» до Дня захисту дітей розповіли про головних ворогів дитинства в ілюстраціях. Ви можете поширити комікси та інформацію про небезпеку, з якою можуть стикатися діти, або підтримати організацію фінансово.

Ставай волонтером

Ти можеш стати волонтером в дитячому будинку чи в організації, яка опікується дітьми. Поділися своїм часом та зроби свій внесок в чиєсь майбутнє.

Наприклад, можеш стати волонтером через Українську волонтерську службу.

Дізнавайся більше про дитячу благодійність

Ніколи не пізно навчатися та чомусь новому. Чи багато ти знаєш про дитячу благодійність? Ми впевнені, що ти хотів би дізнатися більше. Ти можеш знайти цікаві статті на сайті Щедрого Вівторка або почитати наші матеріали до #ЩедрийВівторокКоженВівторок:

Створи власну акцію

Не забувай, що проявляти ініціативу — це круто! Тож придумай власну акцію: це може бути еко-активність, ініціатива по збору коштів чи речей. Також ти можеш ініціювати флешмоби в соціальних мережах чи інформаційні активності. Не забувай, що добрі справи можна робити кожен день.