Про #Щедрий Вівторок

ІСТОРІЯ ПОЯВИ

У 2020 році завдяки #GivingTuesday вдалося зібрати близько 2,5 мільярдів доларів по всьому світу.

#ЩедрийВівторок (англійською #GivingTuesday) виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився світом. Україна приєдналася до ініціативи у 2018 році.

#GivingTuesday був створений з простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи. Але за останні 10 років ця подія перетворилася на глобальний рух, який надихає сотні мільйонів людей з усього світу творити добро.

Перша акція допомогла неприбутковим організаціям зібрати

10 000 000

ДОЛАРІВ

#GivingTuesday поширює добро та щедрість, об’єднує людей та дає нам спільну велику справу на всіх. До ініціативи може доєднатися кожен, адже ви завжди можете допомогти часом, талантом чи грошима.

10 років поспіль #ЩедрийВівторок збирає мільйони в грошовому еквіваленті та мільярди в негрошовому — завдяки часу, зусиллям, ресурсам, зв’язкам тощо, які люди присвячують благодійності.

#ПроЗахід

#ЩедрийВівторок в Україні вперше відбувся 27 ЛИСТОПАДА 2018

Ми популяризуємо думку, що про благодійність варто розповідати, саме тому кожного року закликаємо українців голосвно розповідати про свої добрі справи. Кожного року ми збираємо сотні історій та згадок від благодійників з усієї країни.

#ЩедрийВівторок не має конкретного формату чи плану дій. Кожна людина, організація чи бізнес можуть втілити в життя власну ідею, проєкт або захід. Це стимулює креативність та надихає генерувати нові ідеї.

Всеукраїнський день добрих справ став можливий завдяки ініціативній групі у складі:

 • БЛАГОДІЙНИЙ
  РОДИННИЙ ФОНД

 • БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД
  ДОПОМОГИ ДІТЯМ

 • БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
  ДОПОМОГИ ДІТЯМ

 • ПРОФЕСІЙНА АСОЦІАЦІЯ
  БЛАГОДІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

#Досягнення

Щорічний звіт добрих справ

Щороку ми підводимо підсумки та збираємо їх в одному звіті. Ознайомся зі звітами минулих років та долучайся до нас, щоб цього року разом перевершити наші минулі рекорди!

ГОТОВО

Очікуйте на листи добра від нас