#Щедрий Вівторок Діти

БЛАГОДІЙНІСТЬ ДЛЯ ВСІХ

Думаєш, що благодійністю можуть займатися тільки дорослі? Це не так! Ми віримо, що молоде покоління має неабиякий потенціал у добрих справах та благочинності.
#ЩоЦеТаке

Детальніше про рух #ЩЕДРИЙВІВТОРОК ДІТИ та як дитина може стати частиною добрих справ

#ЩедрийВівторокДіти — це частина глобального руху #ЩедрийВівторок. Його мета — заохочувати дітей до добрих справ та взрощувати культуру благодійності серед молодого покоління.

У 2021 році разом з EdCamp Ukraine ми створили захоплюючий посібник з благодійності для шкіл «Уроки Доброти», який допоможе пояснити найменшим благодійникам, чому важливо долучатися до добрих справ, як це правильно робити та надихне на великі та маленькі добрі вчинки!

Посібник “Уроки доброти”
Посібник “Уроки доброти”
#КорисніМатеріали

Як саме школи можуть стати ЧАСТИНОЮ #ЩЕДРОГО ВІВТОРОКА

Як саме школи можуть СТАТИ ЧАСТИНОЮ ЩЕДРОГО ВІВТОРКА?

Ми підготували разом з нашими партнерами багато корисних матеріалів та можливостей для навчальних закладів з будь-яких куточків України!

Стартерпак для шкіл та вчителів Стартерпак

Уроки доброти

Можна провести урок з благодійності або організувати благодійну ініціативу разом з дітьми. Для цього вам допоможе наш посібник з благодійності «Уроки Доброти», який ми розробили разом з EdCamp Ukraine.

Посібник “Уроки доброти”
#Варіанти

Як дитина може допомогти?

Кожного року молоде покоління зі всієї України доводить: благодійність — для будь-якого віку. Існує багато способів приєднатися до однієї з найдобріших подій року.

Посібник “Уроки доброти”
 • ВІДДАТИ РЕЧІ
  
НА БЛАГОДІЙНІСТЬ

 • ВЗЯТИ УЧАСТЬ У
  ЗАХОДІ

 • ІНІЦІЮВАТИ
  ВЛАСНУ АКТИВНІСТЬ

 • СТАТИ
  ВОЛОНТЕРОМ

Посібник “Уроки доброти”

ГОТОВО

Очікуйте на листи добра від нас