#ЩедрийВівторок КоженВівторок

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, в Україні відбувається всесвітня ініціатива #ЩедрийВівторокКоженВівторок. Цей проєкт покликаний нагадати, що добрі справи можна робити не тільки у #ЩедрийВівторок, але й кожен день.

1 червня — це Міжнародний день захисту дітей. Свято звертає увагу на проблеми дотримання прав і охорони здоров’я дитини, які досі є однією з найбільш актуальних проблем у багатьох країнах.

Що ти можеш зробити у цей день?

  • Підтримай організацію, яка опікується дітьми

    Надійний спосіб допомогти — фінансово підтримати організацію. Зараз до #ЩедрийВівторокКоженВівторок, який відбудеться 1 червня, пропонуємо обрати організацію, які опікується дітьми. Ми зробили тобі підбірку: благодійний фонд «Таблеточки»; благодійний фонд «Запорука»; асоціація Child.uaСОС «Дитячі містечка України» ; благодійний фонд «Голоси дітей».

  • Запишись на програму наставництва

    Твій найцінніший ресурс — це час, тому саме віддавання часу є затребуване. Наприклад, ти можеш стати наставником для дитини, яка цього потребує. Це стане важливим внеском в її виховання та навчання. Далі залишаємо посилання, де ти зможеш дізнатися більше про програми: ГС Асоціація наставництва для дітей та молоді”Допомога дітям-сиротам. Наставництво.

  • Розповідай про важливе разом з Клубом Добродіїв

    «Клуб Добродіїв» до Дня захисту дітей розповіли про головних ворогів дитинства в ілюстраціях. Ви можете поширити інформацію або підтримати організацію фінансово.

Ще більше ідей добрих справ шукай в Календарі Добрих справ на сайті.

Конкурс мінігрантів до #ЩедрийВівторокКоженВівторок

Прийом заявок на грантовий конкурс «Діти та благодійність: конкурс мінігрантів до ініціативи #ЩедрийВівторокКоженВівторок» продовжено! Метою конкурсу є активізація організацій, які працюють з дітьми, заради поширення ідей культури благодійності  та популяризації культури  допомоги дітям. Деталі читай тут.

Робіть добрі справи та розповідайте про це!