Спільнота організацій в рамках Щедрого Вівторка

30 листопада 2021 року відбудеться #ЩедрийВівторок — всеукраїнський день добрих справ. В цей день мільйони людей приєднуються до благодійних акцій, розповідають про це в соціальних мережах та стають частиною глобального руху.

До Щедрого Вівторка може долучитися кожен охочий: організації, фонди, бізнес, школи та благодійники.

Наприклад, минулого року до Всесвітнього дня добрих справ в Україні долучилися 126 тисяч українців. Вражає, чи не так? Тож ми вирішили розповісти про те, як саме кожен може стати благодійником.

Як приєднатися до #ЩедрийВівторок?

Існує стереотип, що можна стати благодійником тільки зробивши грошову пожертву. Це не так: робити добро можна по-різному. Приєднатися до Щедрого Вівторка можна:

 • Грошима

 • Часом

 • Талантом

 • Інформацією

Чим можна допомогти?

Фінансова допомога нужденним завжди актуальна. Ось кілька способів, як можна допомогти матеріально:

 • Пожертвуй гроші благодійному фонду

  Найшвидший спосіб допомогти матеріально — переказати гроші благодійній організації, яка самостійно розподілить їх між бенефіціарами. Для цього обери організацію, ідея якої тобі близька, та перекажи їй кошти. Великий перелік благодійних фондів ти можеш знайти на платформі Kind Challenge.

 • Налаштуй регулярний платіж

  Ти слухаєш музику за передплатою, або дивишся серіали? Підпишись також на добрі справи! Налаштуй регулярний платіж з карти на рахунок будь-якого благодійного фонду — зроби пожертвування сталою звичкою.

 • Приєднайся до конкретної ініціативи

  Допомога в будівництві притулку, збір на лікування, або ремонт обладнання. Якщо не знаєш кому допомагати — тобі стануть у пригоді фандрейзингові платформи (Dobro.ua, Спільнокошт). Тут ти знайдеш багато ініціатив за категоріями.

До речі, команда Щедрого Вівторка створила Календар Добрих справ, де розповідає про цікаві організації та ініціативи. На нашому сайті ти знайдеш Карту Добра — там можна обрати благодійну організацію чи акцію. Також ми ділимося корисною інформацією на своїх сторінках у соціальних мережах. Долучись, та завжди май змогу знайти ініціативу собі до вподоби!

Важливо! Жертвуйте кошти тільки перевіреним особам і організаціям.

Розкажи про нас

Ми не втомимося говорити про надзвичайну силу комунікацій в благодійності. Саме комунікації допомагають людям об’єднувати та творити добро масштабно. Якщо ти не можеш приєднатись до благодійної акції — розкажи про неї. Якщо вже приєднався — тим більше розкажи!

Неважливо, який формат допомоги ти обереш сьогодні: пожертвувати кошти благодійному фонду, придбати корм в притулок для тварин, здати кров або зробити репост — будь-який внесок буде важливий.